אודות המיזם, או, מעתה אומרים תודה בתמונה!


אירוס הנגב, היש הבעת תודה טובה ממראה זה על הקיר?
אירוס הנגב, היש הבעת תודה טובה ממראה זה על הקיר?

 

שֵׂכֶל טוֹב יִתֶּן חֵן (משלי יג, טו)

רובנו, ואפילו כולנו, מכירים את המקומות הללו. חלקנו מבקרים בהם ביקור חטוף, וחלקנו שוהים בהם תקופות ממושכות
מהם? היכן הם? מתי אנו מבקרים בהם?

כוונתנו למקומות רבים ומגוונים: בחלקם מתקיימות פעילויות לקהל יעד מוגדר: מוסדות חינוך כגון: בתי ספר, מעונות יום, פנימיות ועוד בחלקם ניתנים שירותים לציבור הרחב: אולמות קבלת קהל בשירות הציבורי, משרדי רשויות מקומיות ועוד. בין אלה נמנים גם מקומות שייעודם לסייע לאנשים הנתונים במצוקה, זמנית או מתמשכת, להושיט להם יד תומכת ולעשות ככל האפשר כדי לחלצם ממנה ולהעלותם על דרך המלך: מרפאות ובתי חולים, דיור מוגן לקשישים, מקלטים לנשים ולילדים שנאלצו לצאת מבתיהם, מקלטים הנמצאים ביישובי ספר ועוד. בכל המקומות הללו פועלים צוותים מקצועיים שהוכשרו לתפקידם והם מבצעים עבודתם במומחיות הנדרשת ובמסירות אין קץ. כל זה נפלא. אנו מבקשים להוסיף על הטוב הקיים, להעניק לו 'ערך מוסף':

חכמים לימדונו:

"שלושה מרחיבין דעתו של אדם, אלו הן: דירה נאה ואשה נאה וכלים נאים" (בבלי, ברכות נז ע"ב).

ברוח זו, אנו, ב"תמונה בהוקרה", מאמינים כי הקפדה על עיצוב נעים ואסתטי של כל מקום כמו גם עיטורו בפריטים המוסיפים לו נוי וחן, יש בכוחם להשרות בו אווירה נעימה שתתרום לרווחתם הרגשית של כל הבאים בשעריו. פעולה ברוח זו תנעים על השוהים את שהייתם במקום, ומתוך כך תשפיע מטובה עליהם גם בצאתם ממנו ותלווה אותם בדרכם הלאה.

כיוון שכולנו מבקרים במקומות הללו, אנו קוראים לכם: בואו, הצטרפו אלינו, ויחד נשנה את התמונה.

איך עושים זאת?

קיבלתם שירות? טיפול? אתם רוצים להודות. רוצים מאוד, אבל מרגישים שאתם רוצים לתמוך לומר תודה בדרך קצת אחרת… אנו מציעים לכם דרך מיוחדת להודות: אמרו תודה בתמונה – ושנו את האווירה.
בגלריה שבאתר מוצעות לכם שלל תמונות שתרמו לנו צלמים ישראלים, שגם הם הצטרפו לרצון לשנות את התמונה.
כל שעליכם לעשות הוא: לבקר בגלריה, לבחור תמונה, לרכוש אותה ולציין את שם המוסד / הארגון שאתם מבקשים לומר לו תודה באמצעות התמונה שקניתם. אנו נטפל בהדפסת התמונה ובהעברתה לנמען בשמכם. מחיר הטיפול נמוך במיוחד ונועד לכסות עלויות (ולא להפקת רווחים).